ÇİFTLER İÇİN SIK SORULANLARDüğünatölyeleri.com'un amacı ne?

İşinizi kolaylaştırmak! Bir sayfa üzerinden yüzlerce atölyeye ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Web Sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz atölyeler ve ürünlerden favori listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Düğünatölyeleri.com'da neler var?

Davetiye tasarımı, düğün pastası, nikah şekeri, gelin çiçeği, düğün fotoğrafçıları, bebek fotoğrafçıları, bebek süsleri, düğün çikolatası, nişan süsleri gibi kategoriler altında onlarca atölye ve ürünü burada bulabilirsiniz.

Aradığım ürünleri nasıl bulurum?

İlgili kategori sayfalarımızda atölyeleri, her atölyenin profil sayfasında en güzel ürünlerini görebilirsiniz.

Atölyelerle nasıl iletişime geçerim?

Atölye profil sayfalarından teklif isteyerek iletişime geçebilir, yorum yapabilirsiniz.

Düğünatölyeleri.com'dan sipariş verebilir miyim?

düğünatölyeleri.com, şimdilik bir online katalog işlevine sahiptir. Siparişlerinizi sizler için atölyelerimize iletiyoruz. Sipariş vermek istediğiniz atölyenin profil sayfasından teklif isteyebilirsiniz.

Satın aldığım üründen memnun kalmazsam ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili atölyelerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Atölye profil sayfaları aracılığıyla yorumlarınızı atölye ve diğer çiflerimizle paylaşabilirsiniz.

Düğünatölyeleri.com güvence veriyor mu?

düğünatölyeleri.com ürün/hizmetlerle ilgili garanti ya da güvence vermemektedir. Ancak birlikte çalıştığımız atölyelerimize güveniyor, sorun yaşanması durumunda atölyelerimizle iletişime geçerek sizlere destek oluyoruz.

'Teklif İste' nedir?

Detaylı bilgi almak istediğiniz ürün / hizmetlerle ilgili atölye profil sayfalarından teklif isteyebilirsiniz. Ürün detayları, miktar ve fiyat bilgilerini, teklif isteyerek edinebilirsiniz. Teklif istediğinizde iletişim bilgilerinizi atölyemiz ile paylaşırız ve size ulaşmalarını sağlarız.