BİZ KİMİZ

Hayatın en güzel anlarını, daha güzel ve unutulmaz yapmak için çalışan tatlış bir ekibiz. İşimizi çok seviyoruz çünkü içinde "aşk" var, "heyecan" var, "ilham" var. Instagram'da fark yaratan yüzlerce atölyeyi sizler için bir araya getirdik. Nişan, kına, düğün, doğum ve doğum günü gibi hayatımızın en güzel ve anlamlı günleri için özel tasarımlar üreten yüzlerce butik marka hizmetinizde.

Kısa Hikayemiz

düğünatölyeleri.com kendi düğününde bazı aksaklıklar yaşayan bir gelinin, diğer çiftlere destek olma arzusuyla yola çıktı. "Her şey çok güzel olsun" dileğiyle başladık.

Çalışma Prensibimiz

düğünatölyeleri.com, bir dijital pazar yeridir. Atölyeler ile ürün / hizmet arayan çiftleri buluşturuyoruz. Aradığınız hizmet ya da ürün kategorisinde, onlarca atölyeyi bir arada bulabilirsiniz. Atölyelerimizin ürünlerini, diğer çiftlerin yorumlarını görerek fikir edinebilir; atölyelerimizden teklif isteyerek, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tüm atölyeleri bir arada görerek, listeler oluşturabilir, ne istediğinize çok daha kolay ve hızlı karar verebilirsiniz.

ÇİFTLER İÇİN
NE İFADE EDİYORUZ?

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz keyifli bir platform. Instagram'da sayfalar dolusu, yüzlerce profili gezmek yerine, hepsine tek adresten ulaşabilirsiniz. Instagram'da öne çıkan, onlarca çifte özel ürün tasarlamış yüzlerce düğün atölyesi burada! Nişan, kına, düğün, doğum ve doğum günü gibi özel günlerinizde, ihtiyaç duyduğunuz özel tasarları düğünatölyeleri.com'da bulabilirsiniz.


ATÖLYELER İÇİN
NE İFADE EDİYORUZ?

Çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürme gücüne ve yeteneğine sahipsiniz. Ürettiğiniz özgün tasarımlar ve hizmetlerle Instagram hesabınızdan bugüne kadar onlarca çifte ulaştınız. düğünatölyeleri.com ile artık daha fazla çifte ulaşabilirsiniz. Profilleriniz ile siz de burada yerinizi alarak bilinirliğinizi artırın. Daha fazla çifte ulaşın, avantajlarımızdan faydalanın ve daha fazla kazanın.